infolinia: 012 266 43 81

Manicure francuski

Tak zwany manicure francuski to połączenie dwóch rodzajów zabiegów kosmetycznych.

Pierwszym krokiem jest wykonanie manicure klasycznego lub manicure biologicznego. Drugi krok polega natomiast na na rozjaśnieniu brzegu paznokcia białym lakierem. Na końcu francuskiego manicure pokrywamy całą płytkę paznokcia lakierem o odcieniu jasnoróżowym lub mlecznym.

Przed wykonaniem manicure francuskiego, podobnie jak w przypadku innych zabiegów, musimy pamiętać, że istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania tego rodzaju manicure. Nie można go stosować w przypadku występowania infekcji paznokcia, stanów alergicznych, drożdżycy lub grzybicy. Pierwszym krokiem w tym zabiegu jest przygotowanie paznokcia poprzez zmycie lakieru, skrócenie i opiłowanie paznokci.

W następnej kolejności musimy zająć się skórkami, należy je odsunąć, zmiękczyć w kąpieli mydlanej, podważyć, a w końcu usunąć i nałożyć płyn odkażający. Następny krok to osuszenie paznokci, rozjaśnienie brzegu płytki jasnym lakierem i nałożenie ostatniej warstwy emalii.

Kosmetyki - infolinia:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do tipsów) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kosmetyki - infolinia:
Informacje o szkoleniach i kursach uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer:(012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs manicure. Informacje o Cookies.