infolinia: 012 266 43 81

Dbaj o paznokcie

Każda kobieta chce wyglądać pięknie.

Jest to ważne nie tylko dla naszego wizerunku, ale również dla naszego dobrego samopoczucia. Dla wielu kobiet ważnym elementem piękna są paznokcie. Wiadomo, że są ich różne kształty i każda panienka inaczej je sobie modeluje. Ale pamiętaj kobieto: zawsze dbaj o paznokcie! Jest to wizytówka Ciebie.

Podajesz komuś dłonie w pracy albo na rozmowie kwalifikacyjnej i one rzucają się w oczy. Wcale nie muszą być pomalowane. Ważne, żeby były ładnie przycięte, a skórki były w odpowiednim stanie. Nie da się określić, ile godzin tygodniowo trzeba poświęcić na paznokcie. Każda kobieta musi to sobie sama ustalić.

Jednej starczy pół godziny na tydzień, a dla innej 3 godziny to będzie jeszcze za mało. Nie jest ważne, ile czasu nad tym spędzimy, tylko jaki będzie efekt. Muszą być one zadbane. Tak samo jak dłonie, które należy kremować. W zimie są one szczególnie narażone na przemrożenia i wysuszenia, dlatego też w tym czasie bardzo ważna jest ich ochrona. Zawsze przed wyjściem na mróz należy nakremować dłonie kremem chroniący.

To bardzo pomaga w zadbaniu o nie, a również polepsza nasze samopoczucie, kiedy wiemy, że dobrze wyglądamy i nie wstydzimy się podać komuś dłoni.

Kosmetyki - infolinia:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do tipsów) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kosmetyki - infolinia:
Informacje o szkoleniach i kursach uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer:(012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs manicure. Informacje o Cookies.